262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Zsúrkocsi

1056. Zsúrkocsi

magyar, 20. sz. első fele, pácolt bükkfa és diófa, oldalra lenyíló lapjain csiszolt üvegbetéttel, nikkelezett fém pohártartókkal, sérült

70*85*44 cm