262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Éjjeliszekrény

1020. Éjjeliszekrény

magyar, 1920 körül, mahagóni borítással, jávorfa, paliszander és gyöngyház intarziával, sárgaréz veretekkel, sérült

90*41*38 cm