262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Vadászpuska

783. Vadászpuska

német, 1780 körül, jelzett: Joh. Winnpasinger in Freising, elöltöltős, csappantyús szerkezet, diófa ágyazatban, acél veretekkel a csövön és az elsütő szerkezeten, kis sérülésekkel

h: 133 cm