1069. Karszék
Bécs, 1900 körül, Jacob & Josef Kohn, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt ülő- és háttámlával, jelzett a káván: égetett "J&J Kohn Wien Austria", sérült
98*60*52 cm