262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tetőcserép

864. Tetőcserép

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz., mázas pirogránit, mélynyomott öttornyos templomos bélyegző, 4 féle szín: sárga, barna, kék, zöld, sima és formázott felülettel összesen 519 db, kb. 14-15 m2, (zöld: 242 db, barna: 64 db, kék: 43 db, sárga: 170 db), néhány darabon apró sérüléssel

37,5*16 cm