262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

966. Szalonasztal

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, egy fiókkal, esztergált lábösszekötővel, kis sérüléssel

77*115*63,5 cm