262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Smizett

927. Smizett

Josef Danhauser terve, osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, fiókokon csont zárpajzsok sérültek, kisebb sérülésekkel

146*90*44 cm