865. Virágtartó edény
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, eozinmázas fehércserép, kívül savmaratott, belül ökörvérmázas felülettel, jelezve az alján: viaszpecsét színű domború körpecséttel, restaurált
m: 22 cm; d: 25,5 cm