262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kínálótál

862. Kínálótál

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, részben áttört, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: masszába nyomott "Zsolnay, Pécs 2852", restaurált

25,5*34*21 cm