262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

936. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, alsó fiókján az egyik sárgaréz fogantyú hiányos, kisebb sérülésekkel

238*133*62 cm