875. Akt lepellel
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, a bécsi Iparművészeti Főiskola szobrász professzorának, August Kühne (1845-1895) plasztikájának változata, ökörvérmázas fehércserép, jelezve az alján: öttemplom aranyszínű pecséttel, formaszám: 9768, alján tűzi repedéssel
m: 45 cm