931. Fali vitrin
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, alsó fiókján sárgaréz fogantyúkkal, felül biszkvit porcelán betéttel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
113*102*19 cm