262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fali vitrin

931. Fali vitrin

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, alsó fiókján sárgaréz fogantyúkkal, felül biszkvit porcelán betéttel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel

113*102*19 cm