262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

982. Kandalló óra

Bécs, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett és cseresznyefa borítású tok, négy alabástrom oszloppal, aranyozott sárgaréz veretekkel, tükörlapokkal, arab számos, percbeosztásos, porcelán számlap gyűrű, ingával, kulccsal, kis sérülésekkel, díszeknél pótlásokkal, működőképes

m: 71 cm