262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Írószekreter

928. Írószekreter

osztrák, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyagyökér intarziával, lenyíló lapja mögött 4 fiókkal és rekeszekkel, bronz veretekkel, 2 db kulccsal, sérült

200*121*58 cm