262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szekrényóra

1009. Szekrényóra

magyar, 18. sz., jelzett: Joseph Bauer Debretzin, 19. századi tokban korábbi felesütős szerkezet, mahagóni színűre pácolt fa tok, római számos sárgaréz számlap vésett díszítéssel és öntött rátét díszekkel, működik

m: 44 cm