1009. Szekrényóra
magyar, 18. sz., jelzett: Joseph Bauer Debretzin, 19. századi tokban korábbi felesütős szerkezet, mahagóni színűre pácolt fa tok, római számos sárgaréz számlap vésett díszítéssel és öntött rátét díszekkel, működik
m: 44 cm