881. Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, Törzsök Gabriella terve, repesztett ökörvérmázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos öttemplom jellel, szájpereme sérült
m: 21 cm