262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Váza

881. Váza

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, Törzsök Gabriella terve, repesztett ökörvérmázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos öttemplom jellel, szájpereme sérült

m: 21 cm