262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

1005. Kandalló óra

francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, jelzése kopott: "Chevalt...", sárgaréz intarziás fa tok, öntött sárgaréz lábazat, Pallas Athéné alakja kiegészítés, zománcozott római számos számmezőkkel, kulccsal, működik, kis sérülésekkel

m: 94 cm