1005. Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, jelzése kopott: "Chevalt...", sárgaréz intarziás fa tok, öntött sárgaréz lábazat, Pallas Athéné alakja kiegészítés, zománcozott római számos számmezőkkel, kulccsal, működik, kis sérülésekkel
m: 94 cm