262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

1039. Szalonasztal

magyar, 19. sz. első fele, tömör tölgyfa, csillagintarzia díszítésű, elhúzható lap alatt rekeszekkel, 1 db kulccsal

86*93*61 cm