262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fotelágy

1060. Fotelágy

magyar, 20. sz. eleje, faragott bükkfa lábazaton, hátrahajtható háttámlával, az ülés előrehajtható, Proveniencia: Svéd Sándor operaénekes tulajdonából, sérült

103*111*83 cm