792. Süvegdísz - Tollforgó
Pest, 1867-1936 közötti 750 ezrelékes kis ezüst jel, "WL" ismeretlen mesterjegy, aranyozott öntvény posztóra fogatva, csiszolt gránát kövek, gyöngyház lapok, türkiz, 2 db üveg pótlás, kis sérülésekkel
bruttó: 46,6 g; m: 12 cm