262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Puska

758. Puska

Balkán, 18. sz. második fele, kovás szerkezet, vésett bronz ágyazat, A. Pelizzari mesterjegyes cső, sérült, veretek hiányosak

h: 171 cm