262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fotelágy

1042. Fotelágy

magyar, 20. sz. első fele, Schübel gyár, pácolt, hajlított bükkfa, kis sérüléssel

fekvőfelület: 80*190 cm; fotel: 100*70*80 cm