262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

1004. Kandalló óra

francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, festett, arab számos zománcozott számlappal, aranyozott sárgaréz tok, kecskével viaskodó puttó szoborral, 1 felhúzókulccsal, működik, óra feletti füzér kiegészítés, kis sérülésekkel

m: 36,5 cm