262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

978. Kandalló óra

francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, öntött sárgaréz tok a Remény allegorikus figurájával, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, ingával, kulccsal, működik, kis sérüléssel

m: 38,5 cm