978. Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, öntött sárgaréz tok a Remény allegorikus figurájával, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, ingával, kulccsal, működik, kis sérüléssel
m: 38,5 cm