262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

977. Szalonasztal

osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni és szemesjávor borítással, színezett jávorfa intarziával, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel

54*54*81 cm