262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Mentedísz és díszmagyar gombok

785. Mentedísz és díszmagyar gombok

magyar, 1850 körül, gombok aranyozott antik ezüstből, menteszalag és bütykös csüngők aranyozott fémből, türkiz, gránát és almandin kövekkel díszítve, helyenként porcelán kőutánzatokkal pótolva, kis sérülésekkel, 2 db kő hiánnyal

szalag: 41,5 cm; gombok d: 2-2,2 cm