785. Mentedísz és díszmagyar gombok
magyar, 1850 körül, gombok aranyozott antik ezüstből, menteszalag és bütykös csüngők aranyozott fémből, türkiz, gránát és almandin kövekkel díszítve, helyenként porcelán kőutánzatokkal pótolva, kis sérülésekkel, 2 db kő hiánnyal
szalag: 41,5 cm; gombok d: 2-2,2 cm