979. Kandalló óra
francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, oszlopos márvány tokban, festett zománc számlapja sérült, aranyozott sárgaréz szerelékkel, ingával, felhúzókulccsal, működőképes
38*23,5*12 cm