262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

979. Kandalló óra

francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, oszlopos márvány tokban, festett zománc számlapja sérült, aranyozott sárgaréz szerelékkel, ingával, felhúzókulccsal, működőképes

38*23,5*12 cm