872. Virágtartó edény - Halászó lány
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, ökörvérmázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos öttemplom jellel, formaterv: Dsbauski Sixtus Sigismund, 1903, kopásokkal, tűzi repedéssel, javított
32*44*20 cm