262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Virágtartó edény - Halászó lány

872. Virágtartó edény - Halászó lány

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, ökörvérmázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos öttemplom jellel, formaterv: Dsbauski Sixtus Sigismund, 1903, kopásokkal, tűzi repedéssel, javított

32*44*20 cm