262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Harang

745. Harang

Közép-Európa, 18. sz., bronz, tölgyfa és kovácsoltvas felfüggesztésen, vésett felirattal, sérült, nyelv hiányzik

m: 35 cm