262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Damachiya hozományláda

947. Damachiya hozományláda

Kutch (India), 19. sz. második fele, faragott, festett, esztergált teakfa, kovácsoltvas veretekkel, esztergált tölgyfa lábazata későbbi pótlás, sérült

155*130*56 cm