873. Anonymus
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, savmaratott, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos öttemplom jel, 3330 karcolt formaszámmal
14*15,5*10 cm