262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Anonymus

873. Anonymus

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, savmaratott, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos öttemplom jel, 3330 karcolt formaszámmal

14*15,5*10 cm