262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Keretóra

989. Keretóra

osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, festett, aranyozott fa tok,aranyozott fém rátét díszekkel, római számos, percbeosztásos számlap, zeneszerkezete két dallamot játszik, működőképes, javításra szorul

54*43*15,8 cm