262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Lőportartó

782. Lőportartó

osztrák, 19. sz. vége, vésett és karcolt díszítésű csont, szarvasvadászat ábrázolással, sérült, hiányos

h: 18,5 cm