262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Állóóra

933. Állóóra

német, 18. sz., jelzett: "I. F. Schweppenheuser Uhrmacher Lautenburg No. 65", faragott tölgyfa tok, arab és római számos fém számlap, ingával, súlyokkal

m: 228 cm