262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Varróasztalka

974. Varróasztalka

osztrák, 19. sz. vége, lakkfestett fenyőfa, belsejében tükörrel és rekeszekkel, esztergált lábazaton, sérült

77*52*41 cm