262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

924. Komód

osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, aranyozott bronz veretekkel, eredeti szárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, sérült

93*130*62 cm