262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Asztali tükör

1014. Asztali tükör

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott sassal, állítható tükörrel, egy fiókkal

55*34*21 cm