262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

935. Komód

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, eredeti zárszerkezetekkel, 3 db kulccsal, sérült

82*91*57 cm