262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Divattervek, 12 db

894. Divattervek, 12 db

6 db Czinder Sára, 6 db ismeretlen magyar tervező, 1930 körül, egyikben minden lap jelzett j.l.: G.S., akvarell, tempera, papír

23,5*10 cm-es lapok