262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Süvegdísz - Tollforgó

791. Süvegdísz - Tollforgó

osztrák vagy magyar (?), 19. sz. második fele, aranyozott antik ezüst, öntött, áttört, nyolcszögletes dísz angyalfejes koszorúval, csiszolt smaragdokkal, gránát kövekkel és igazgyöngyökkel, kis sérüléssel, 1 kő hiánnyal, 3 toll imitációval

bruttó: 68,4 g; m: 12 cm