973. Tükör
19. sz., tusfestett jávorfa intarziával, főúri címerrel és egyházi jelképekkel, "Fortiter Svaviter" (Bátran és Szelíden) felirattal, fazettált tükörlappal, kis sérüléssel
69*73,5 cm