262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tükör

973. Tükör

19. sz., tusfestett jávorfa intarziával, főúri címerrel és egyházi jelképekkel, "Fortiter Svaviter" (Bátran és Szelíden) felirattal, fazettált tükörlappal, kis sérüléssel

69*73,5 cm