262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tintatartó

884. Tintatartó

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecséttel, formaszám: 6470, mázhibás

6,5*11*11,5 cm