262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Reklámtábla - Elida Ideal Parfümerie

893. Reklámtábla - Elida Ideal Parfümerie

1930 körül, színezett litográfia, papír, üveg, sárgaréz felfüggesztéssel, kis sérüléssel

37*27 cm