262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

1015. Szalonasztal

magyar, 1900 körül, asztallap: fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és paliszander intarziával, bükkfa lábakon, kis sérüléssel

70*80*59 cm