262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Íróasztal

950. Íróasztal

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, írólapján préselt, aranyozott bőr rátéttel, aranyozott sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal

75*132,5*71 cm