950. Íróasztal
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, írólapján préselt, aranyozott bőr rátéttel, aranyozott sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal
75*132,5*71 cm