262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ablaktábla, 2 db

946. Ablaktábla, 2 db

Jemen, zsidó, 19. sz. vége, festett, faragott fa, kalapált fém veretekkel és kovácsoltvas zárókampóval, Dávid csillag ábrázolással, sérült

72*50 cm