1000. Képóra
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, olaj, fémlemez: Napóleon a csatamezőn, római számos számlap, kulcs nélkül, restaurálásra szoruló zeneszerkezettel, sérült
60*74 cm