262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Csillár

990. Csillár

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, aranyozott porcelánfajansz, 6 karú, bronz karokkal és szerelékkel

h: 90 cm