262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Varróasztalka

965. Varróasztalka

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon mahagóni borítással, lapján intarziás díszítéssel, egy fiókkal

79*47 cm