262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Névjegytartó tál

866. Névjegytartó tál

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, ökörvérmázas porcelánfajansz, jelezve az alján: öttemplom pecséttel, formaszám: 8965, restaurált

24*43 cm